napisz do nasPrzedsiębiorstwo
Handlu
Hurtowego

Biuro
ul. Bytomska 37
41-800 Zabrze
godz. pracy: 7.00 -15.00
Plan dojazdu

tel.:
 
fax:
 
Magazyn
ul. Techniczna 4
41-900 Bytom
godz. pracy: 7.00 -15.00
Plan dojazdu
O firmiePHH "MEGATOR" B.Nowicka-Żurawska, R.Żurawski S.J. z siedzibą w Zabrzu jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której historia działalnoąci sięga 1992 roku.

Firma prowadzi działalność gospodarczą związaną z handlem hurtowym i detalicznym stalą i innymi wyrobami hutniczymi. Długoletnia współpraca firmy MEGATOR z jej najważniejszymi partnerami (nabywcy jak i dostawcy) świadczy o rzetelności i wysokiej jakości prowadzonej działalności.


Firma MEGATOR rozpoczęła działalność 1 kwietnia 1992 roku i po kilku przekształceniach prawnych w dniu dzisiejszym występuje jako spółka jawna.
Od początku istnienia firma zajmuje się hurtowym i detalicznym handlem stalą i innymi wyrobami hutniczymi. Początkowo firma obsługiwała region województwa katowickiego jednak z czasem ekspansja terytorialna doprowadziła do pozyskania stałych klientów z województw ościennych.

W ramach prowadzonej od wielu lat działalności i wieloletniego doświadczenia w branży stalowej, firma przeprowadziła kilka procesów inwestycyjnych u swoich klientów.
 
 
 
  
 

Oferta ·
O firmie ·
Kontakt ·
Zapytanie ofertowe ·
   
 
 


©MEGATOR S.J. '2010